Ubrania dla Pary Młodej — na co zwrócić uwagę?

Ubrania dla Pary Młodej — na co zwrócić uwagę?

Ocena: 0.00
Dodano:

To ile nerwów kosztuje przygotowanie ślubu i wesela wiedzą niemal wszyscy. Nie należy zapominać, że o niektórych kwestiach musimy pomyśleć wcześniej, niż o reszcie. Do takich rzeczy należy na przykład wybór sukni ślubnej. Musi być ona idealna, a także dopasowana do ciała Panny Młodej. Aby wybrać idealnie, zapoznaj się z naszymi wskazówkami, a z pewnością nie będziesz żałować swojej decyzji.

Modne kolory i fasony sukien ślubnych

Kolorów i fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest dużo. Niełatwo jest w związku z tym znaleźć elegancką, a jednocześnie komfortową i dobrze układającą się suknię. Kolor nie musi być wyłącznie biały, coraz częściej odchodzi się od szablonowego podejścia w tej kwestii. W tym momencie modne kolory to także toffi, lekka szarość oraz śmietankowy i delikatny róż. Tak naprawdę, to wszystko zależy od tego, w czym panna młoda będzie czuła się najlepiej.

Ogólnie przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, jaka na ciemnej karnacji wygląda najodpowiedniej. Biel jedwab – lekki kolor, najczęściej wybierany oraz kość słoniowa – wpadająca w odcień żółtego. Pojawia się jeszcze kolor szampana, jaki wpada w odcień różu. Tak w gruncie rzeczy ile kolorów, tyle pomysłów na suknię ślubną. Co do fasonu, panna młoda musi go dobrać do swojej sylwetki.

Jakie dodatki będą odpowiednie do wybranej sukni? 

Welon, ale jaki wybrać? Skoro wzorów i modeli jest tak dużo? Z pewnością zróbmy to wtedy, kiedy już mamy wytypowaną sukienkę. Natomiast wzór nie powinien odbiegać od jej stylu – sukienka z odsłoniętymi plecami niepoprawnie będzie wyglądać z długim welonem. W tej wersji lepszy byłby welon skrócony lub tylko delikatna dekoracja do włosów.

Welon krótki można przewidzieć do włosów krótkich czy też upiętych w kok. Długi natomiast w najwyższym stopniu może być dodatkiem do sukienki prostej lub typu rybka. Popularne są również wianki kwiatowe. Panie nierzadko życzą sobie, aby były wykonane z takich samych żywych kwiatów, co bukiet ślubny. Taki wzór wianka to także idealny wybór do ślubu odbywającego się w letni gorący dzień.

Jaka powinna być suknia ślubna?

Suknia musi być nie tylko piękna i podobać się Pannie Młodej, ale także dobrze odzwierciedlać jej charakter. Liczy się to, aby czuła się komfortowo i wygodnie. Pamiętaj, że ten dzień zdarzy się tylko raz i nie pozwól się przekonywać do zmiany zdania. Każda bliska Ci osoba wie, że to jak Ty czujesz się w sukni, jest najważniejsze. Powodzenia!

Oceń artykuł
Inne artykuły autora
Komentarze

Trzeba czuć się w danej sukience dobrze i pięknie.

Data dodania:
Dodaj komentarz
Artykuły w kategorii Prawo i społeczeństwo

Brak artykułów